Blog

طرح توجیهی برای مشاغل خانگی

21 May 2018

طرح توجیهی مشاغل خانگی

در سال 1397 سعی داریم طرح های متعددی را برای مشاغل خانگی تعریف کرده , تدوین و در سایت منتشر کنیم . در ادامه تعدادی از نمونه های طرح توجیهی برای مشاغل خانگی را که کاملا با اعداد و ارقام سال 1397 نگارش شده و با لحاظ دلار 6500 تومانی برآورد شده اند را ملاحظه میکنید .

بعد از انتقال سایت به سرور اصلی اش لیست نمونه های طرح توجیهی مشاغل خانگی قابل رویت خواهد بود.

طرح توجیهی راه اندازی کارگاهی قالیبافی فرش دست بافت

15 May 2018

مرکز دانلود طرح های توجیهی ایران

کاربران گرامی سایت هم اکنون میتوانید 4 نمونه آماده طرح توجیهی قالیبافی 97 و 11 نمونه طرح توجیهی کارگاه قالیبافی و فرش دستباف نگارش شده در سالهای 95 و 96 را دانلود کنید.اگر با مرکز دانلود طرح های توجیهی ایران آشنا نیستید لازم است دقت داشته باشید که سایت ما بصورت تخصصی در زمینه نگارش و انتشار نمونه های آماده طرح توجیهی فعالیت میکند.

طرح توجیهی قالیبافی

همچنین علاوه بر انتشار طرح های آماده و قابل دانلود در سایت تیم های تخصصی و اقتصادی ما آمادگی دارند در زمینه های مختلف اقدام به نگارش طرح توجیهی اختصاصی متناسب با ایده های خاص شما کنند.

بدینمنظور میتوانید بصورت مستقیم در واتساپ یا تلگرام به کارشناس روابط عمومی ما مکاتبه نمایید.

تماس با ما

در پیام رسان های تلگرام و واتساپ شما قادر خواهید بود با ما در ارتباط باشید و پاسخ سوالات و اطلاعات مورد نیازتان را کسب کنید.

همه روزه از ساعت 9 صبح لغایت 21 ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

اطلاعات تماسطرح توجیهی قالیبافی

 نمونه آماده دانلود : شامل 4 طرح 97 و 11 طرح قدیمی

شما در سایت و مرکز دانلود طرح های توجیهی ایران قادر خواهید بود بیش از 15 نمونه آماده  طرح توجیهی قالیبافی را مشاهده کرده , انتخاب و دانلود نمایید . تعدادی از این فایل ها نگارش سالهای 95 و 96 میباشند و هم اکنون 4 فایل آماده طرح توجیهی کارگاه قالیبافی نگارش 1397 موجود میباشد که از تاریخ اول خرداد به بعد نگارش شده اند و کلیه قیمت ها بروز بوده و با احتساب دلار 6500 تومانی نگارش شده اند.

با توجه به اینکه سرور سایت فعلا آماده نیست هم اکنون امکان دانلود مستقیم این طرح ها از سایت مقدور نیست ولی بزودی تا 15 خرداد 97 فرایند طراحی سایت جدید و بارگذاری فایل ها روی آن به اتمام خواهد رسید و میتوانید این طرح ها را مستقیما از سایت دانلود نمایید.

طرح توجیهی کارگاه قالیبافی

برای اینکه بتوانید با اصول کلی نگارش فایل ها توسط ما آشنا شوید برای نمونه یکی از نمونه های سال 95 طرح توجیهی کارگاه قالیبافی را قصد داریم در ادامه با جزئیات بیشتری شرح دهیم تا هم با نوع فایل ها و نحوه نگارششان آشنایی پیدا کنید و البته بتوانید آموزش های اولیه ای را در باب نگارش طرح توجیهی کارگاه قالیبافی و سایر طرح های توجیهی کسب نمایید.

طرحی که در اینجا انتخاب کرده ایم تا آنرا به تشریح جزئیات در ادامه منتشر کنیم مربوط به طرح توجیهی قالیبافی میباشد که در استان قزوین الان به مرحله عملیاتی در آمده است.

جزئیات  براورد اقلام مصرفی و تجهیزاتی برای اجرای این طرح

مطابق با استانداردهای نگارش طرح های توجیهی در این طرح هم ابتداعا اقدام به نگارش هزینه های جاری , هزینه های تجهیزات و ماشین آلات , هزینه های مصرفی و .. میکند.

فهرست تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز و برآورد قیمت آنها :

فهرست تجهیزات و مواد اولیه مصرفی در طرح توجیهی کارگاه قالیبافی 

فهرست مواد مصرفی مورد نیاز :

مواد خام مصرفی در راه اندازی کارگاه قالیبافی   

مشخصات نیروی انسانی مورد نیاز طرح از لحاظ مفید بودن و توانایی کار :

در ادامه جداول مربوط به تعداد کسانی که بصورت مستقیم و غیر مستقیم در این طرح توجیهی قالیبافی مشغول بکار میشوند و تعداد نیروهای مورد نیاز فنی , حرفه ای , آماتور و پادور و.. را نشان میدهد.

همانگونه که ذکر شده این یک نمونه از طرح های توجیهی کارگاه قالیبافی و فرش بافی میباشد که در سال 95 نگارش شده ولی عموما در نگارش های مختلف طرح ها تعداد نیروها زیاد دستخوش تغییر نمیشوند مگر آنکه تکنولوژی های خاصی ایجاد شود که باعث کاهش اشتغال نیروهای انسانی شده و ماشین و رباط بار اجرای بخشی از کار را بدوش بکشند.

پرسنل غیر تولیدی مورد نیاز در این طرح توجیهی

جدول تعداد پرسنل غیر تولیدی که برای اجرای طرح توجیهی کارگاه قالیبافی مورد نیاز میباشند. 

پرسنل تولیدی  مورد نیاز

تعداد پرسنلی که بصورت مستقیم در اجرای طرح توجیهی کارگاه قالیبافی و فرش دستباف مشارکت خواهند داشت و بصورت اشتغال مستقیم در کارگاه مشغول بکار خواهند شد.

جدول پرسنلی که مستقیما دراجرای طرح توجیهی کارگاه قالیبافی مشارکت خواهند داشت و به عنوان نیروهای شاغل در طرح از آنها نام بردهع میشود. 

توجیه اقتصادی طرح راه اندازی کارگاه قالیبافی :

جدول زیر بیانگر توجیه اقتصادی این طرح میباشد و یکی از اصلی ترین قسمت های هر طرح توجیهی است . بنابرین لازم است نویسنده با دقت و وسواس بسیار کاملی در نگارش جداول سود و زیان و توجیه اقتصادی عمل کند و از گذاشتن و نوشتن اعداد و ارقام غیر کارشناسی و حدسی اجتناب نماید. این مورد فقط مختص نگارش طرح توجیهی کارگاه قالیبافی و فرش بافی نیست و همه طرح ها باید بدرستی و کارشناسی شده اعداد و ارقامشان لحاظ شوند.

جدول نمایش توجیه اقتصادی طرح راه اندازی کارگاه قالیبافی و تولید فرش دسبافت 

روشهای بازاریابی و تبلیغات پیش بینی شده در طرح جهت فروش کالا

بازاریابی جهت فروش محصولات در طرح توجیهی کارگاه قالیبافی در چندین روش انجام می گیرد ، روش اصلی برای بازاریابی در این محصول بازاریابی تلویزیونی میباشد ، زیرا فرش یکی از کالاهایی است که مردم با آن روبرو هستند ، پس نیاز به آگاهسازی مردم و آشنایی مردم با محصول است ، در وحله اول باید با استفاده از تبلیغ ها و آگهی های تلویزیونی اقدام به آگاهسازی نمود و سپس با استفاده از بازاریاب های متخصص و حرفه ای اقدام به جلب بازار های مختلف نمود .

امور مالی طرح توجیهی قالیبافی

در ادامه جداول مربوط به امور مالی طرح توجیهی قالیبافی آورده شده است . ما سعی کرده ایم تا آنجا که ممکن است این طرح را با جزئیات در سایت منتشر کنیم تا انشاالله کمک مفیدی باشد برای دوستانی که احیانا قصد دارند خودشان طرح توجیهی قالیبافی و تولید  فرش دستباف برای ایده هایشان بنویسند.

جداول سود و زیان طرح توجیهی کارگاه قالیبافی , هزینه های سرمایه ای طرح و هزینه های مصرفی برای محوطه سازی و ... طرح توجیهی قالیبافی به شرح زیر میباشند.

بار مالی محوطه سازی برای راه اندازی و اجرای طرح

جدول هزینه ها و بار مالی ناشی از محوطه سازی برای اجرای طرح توجیهی قالیبافی 

جدول مالی ساختمانهای طرح توجیهی قالیبافی

این جدول نشان دهنده هزینه هایی است که برای طرح راه اندازی کارگاه تولیدی فرش دستباف و قالیبافی مورد نیاز است

جدول هزینه های مورد نیاز برای تامین و تجهیز ساختمانی محل راه اندازی کارگاه فرش دستباف

میزان سرمایه گذاری مورد نیاز برای راه اندازی کارگاه فرش دستباف

جدول کلی میزان سرمایه گذاری مورد نیاز برای راه اندازی و بار مالی طرح توجیهی قالیبافی و فرش دستباف در سال 1397

جدول محاسبه هزینه ها

جدول محاسبه هزینه ها : اصول کلی و مبنای محاسبه هزینه ها در یک کارگاه قالیبافی در سال 97

هزینه های جاری طرح

هزینه های جاری و روزمره ای که بعد از راه اندازی طرح توجیهی کارگاه قالیبافی بصورت روزمره مورد نیاز خواهد بود . جدول شماره 10

جدول مالی ثابت و متغییر تولید در طرح توجیهی قالیبافی  و نحوه محاسبه سود و زیان

 نحوه محاسبه سود و زیان ویژه طرح توجیهی کارگاه قالیبافی و فرش دستباف

جدول محاسبه سود و زیان طرح توجیهی قالیبافی

جدول شماره 12 - محاسبه هزینه های تولید در طرح توجیهی کارگاه قالیبافی

سایر موارد در مورد این طرح:

در همین صفحه و در روزهای آتی جدوال مربوط به سایر موارد مالی طرح توجیهی کارگاه قالیبافی را منتشر خواهیم کرد . که شامل هزینه های تاسیسات , هزینه های حمل و نقل و.... میباشند 

در ادامه همین قسمت میتوانید با مراجعه مجدد در روزها و هفته های آتی ادامه جزئیات این طرح را مشاهده کنید . 

مدیریت و نیروهای پشتیبانی سایت مرکز دانلود طرح های توجیهی ایران قصد دارند با انتشار کامل اسناد و جزئیات برخی از نمونه ها به کاربران عزیز سایت در جهت نگارش بهترین طرح ها و تبدیل کردن ایده هایشان به برنامه های عملیاتی و اجرایی کمک کنند.

دانلود طرح توجیهی کارگاه قالیبافی و فرش دستباف 97

این نمونه طرح توجیهی که سعی شد به تفضیل و با انتشار ارقام و اطلاعات کامل آن را برای آموزش در سایت منتشر کنیم یک نمونه میباشد که در سال 1395 نگارش شده و تا جایی که به مرکز دانلود طرح های توجیهی ایران اطلاع داده اند این طرح در قزوین به مرحله عملیاتی و اجرایی رسیده و در مرحله بهره برداری میباشد.

همانگونه که در اوایل این مطلب اشاره شد هم اکنون 15 نمونه آماده طرح توجیهی کارگاه قالیبافی و فرش دستباف آماده میباشند که 4 نمونه از آنها طرح توجیهی قالیبافی 97 میباشند 

نمونه های آماده دانلود با اعداد و ارقام سال 97

دانلود طرح توجیهی قالیبافی 97 با ظرفیت ایجاد اشتغال برای 5 نفر

دانلود طرح 1397 کارگاه فرش دستباف با ظرفیت ایجاد اشتغال برای 10 الی 15 نفر

دانلود طرح توجیهی 97 کارگاه قالیبافی با ظرفیت بکارگیری 50 نفر بصورت مستقیم

نمونه آماده طرح راه اندازی کارگاه فرش دستبافت با ظرفیت ایجاد اشتغال مستقیم برای بیش از 200 نفر و ایجاد اشتغال غیر مستقیم برای 500 نفر

نحوه دریافت لینک دانلود:

برای دریافت لینک دانلود 4 نمونه طرح توجیهی کارگاه قالیبافی 97 فوق میتوانید تا زمان راه اندازی سرور دانلودی و اتمام مراحل طراحی سایت به روش زیر عمل نمایید : واریز مبلغ 7000 تومان به شماره کارت   :  6274121159189638  بنام سید سجاد عظیمی گهراز نزد بانک اقتصاد نوین  -    ارسال تصویر فیش واریزی  از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره های زیر :   09332978858   یا 09353113022      یا ارسال به ایمیل :  miramir20@gmail.com   همراه ارسال تصویر فیش واریز حتما قید کنید برای دریافت چه فایلی : مثال : واریز شده برای دانلود طرح توجیهی کارگاه قالیبافی 97 - حداکثر تا 12 ساعت پس از ارسال تصویر فیش واریزی فایل برای شما به ایمیل یا تلگرامتان ارسال خواهد شد.

با تشکر : مدیریت مرکز دانلود طرح های توجیهی ایران

 

 

طرح توجيهی راه اندازی کارگاه خیاطی و توليد پوشاك

21 Apr 2018

طرح توجیهی کارگاه خیاطی

مرکز دانلود طرح های توجیهی ایران یک نمونه بسیار کامل طرح توجیهی کارگاه خیاطی و تولید پوشاک را آماده سازی کرده است که با توجه به مشخصات فنی و اعداد و ارقام سال 1397  در پایان اردیبهشت ماه 97 تهیه شده است.

طرح توجیهی کارگاه خیاطی

طرح توجيهي راه اندازی کارگاه خیاطی و توليد پوشاك با ظرفيت پيشنهادي 10000 عدد و اشتغالزايي برای 6 الی 12 نفر آماده دانلود مي باشد.

مشخصات و برخی از مواردی که در این نمونه طرح توجیهی راه اندازی کارگاه خیاطی موجود میباشند:

در این طرح توجیهی کارگاه خیاطی موارد زیر موجود میباشند.:

برخي از مطالب موجود در فايل دانلود:
_مواد اوليه مصرفي
_ميزان مصرف سالانه مواد
_مساحت زمين مورد نياز
_ميزان مصرف سالانه آب برق و گاز
_شرايط صادرات و واردات
_وضعيت عرضه و تقاضا
_استاندارد هاي ماي و بين المللي
_حمايت هاي اقتصادي و بازرگاني

دانلود طرح توجیهی کارگاه خیاطی 1397

این طرح با عنوان طرح توجیهی کارگاه خیاطی 1397 و با کد فایل 819 در دیتا بیس فایل های سایت دانلود طرح های توجیهی ایران آماده دانلود میباشد . ولی با توجه به اینکه سایت هنوز به سرور فروشگاهی خود منتقل نشده است در حال حاضر نمیتوانید بصورت مستقیم این فایل را دانلود کنید .

تا حدود 10 روز آینده امکان دانلود این طرح و سایر طرح های توجیهی بصورت مستقیم مقدور خواهد بود . همینک اگر میخواهید این فایل را دریافت کنید میتوانید به روش زیر اقدام کنید.

نحوه دریافت لینک دانلود:

واریز مبلغ 5000 تومان به شماره کارت   :  6274121159189638  بنام سید سجاد عظیمی گهراز نزد بانک اقتصاد نوین

ارسال تصویر فیش واریزی  از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره های زیر :

09332978858   یا 09353113022   

یا ارسال به ایمیل :  miramir20@gmail.com

همراه ارسال تصویر فیش واریز حتما قید کنید برای دریافت چه فایلی : مثال : واریز شده برای دریافت طرح توجیهی کارگاه خیاطی 1397 

 

طرح توجيهی توليد رنگهای طبيعی

21 Apr 2018

طرح توجيهی توليد رنگهای طبيعی از ضايعات كارخانه كنسانتره از انار جهت رنگ آميزي چرمهاي طبيعي تقديم شما علاقمندان عزيز ميگردد. استفاده از چرم در ايران كه از مهمترين استفاده هاي آن كفش ميباشدبه هزار و پانصد سال قبل از ميلاد مسيح برميگردد.

برخي مطالب موجود در فايل طرح توجيهی:

_تعريف چرمسازی

_مراحل چرم سازي

_استانداردهاي ملي و بين المللي

_قيمت توليد داخلي و خارجي

_موارد مصرف و كاربرد

_كشورهاي توليد كننده و مصرف كننده

_روند صادرات محصول

_نقاط قوت و ضعف تكنولوژي

_تجهيزات و تاسيسات عمومي

طرح توجيهی آموزشگاه علوم رايانه

21 Apr 2018

طرح توجيهی آموزشگاه علوم رايانه با ظرفيت 2496 هنرجو در سال آماده دانلود مي باشد. اهميت يادگيري درست و صحيح كامپيوتر پيش از پيش فزوني يافته زيرا كامپيوتر تاثير شگرفي در زندگي هاي امروزي پيدا كرده و افراد جوياي كار  براي جذب بازار كار مستلزم يادگيري و حداقل آشناي به كامپيوتر مي باشند.

به همين دليل آموزش علمي و كاربردي اين علوم مورد توجه قرار گرفته.

 

برخي مطالب موجود در فايل طرح توجيهی آموزشگاه علوم رايانه:

_هزينه هاي ثابت و متغيير

_اثايه اداري

_تجهيزات فني مورد نياز

_هزينه هاي عملياتي و غير عملياتي

 

طرح توجيهي توليد پارتيشن

21 Apr 2018

در اين مطلب طرح توجيهي توليد پارتيشن با ظرفيت پيشنهادي 1600متر مربع و اشتغالزايي 21 نفر آماده دانلود مي باشد.

پارتيشن انواع مختلفي دارد كه در اين طرح پارتيشن چوبي مورد بررسي قرار ميگيرد.

پارتيشن براي تقسيم بندي فضاهاي بزرگ بدون ديوار استفاده مي شود،در شركت ها،سازمان ها و محيط هاي اداري نيز از پارتيشن استفاده ميشود.

 

 

برخي از مطالب موجود در فايل:موارد كاربرد،مواد اوليه،كمبود محصول،مساحت زمين مورد نياز،سرمايه ثابت و متغيير،محل پيشهادي اجراي طرح،كشورهاي توليد كننده و مصرف كننده،اهميت كالا در دنيايي امروزي،حمايت هاي اقتصادي و بازرگاني

طرح توجيهی سورتينگ خرما

21 Apr 2018

در اين مطلب طرح توجيهی خرمای ضد عفوني شده،شستشو داده شده،سورت و بسته بندي در بسته های ترموفرمينگ 500،250و 1000گرمي با ظرفيت اسمي 400تن آماده دانلود ميباشد.

 

برخي مطالب موجود در فايل طرح توجيهي بسته بندي خرما:

_فرآيند توليد

_ويژگيهاي فرآيند،نكات فني و شرايط عملياتي

_ماشين آلات و تجهيزات مورد نياز

_مواد اوليه مورد نياز

_تعداد كاركنان مورد نياز

_زمين مورد نياز

 

طرح توجيهی توليد پارچه گردباف

21 Apr 2018

در اين مطلب طرح توجيهی توليد پارچه گردباف با ظرفيت پيشنهادي 250000 متر مربع در سال و اشتغالزايي 13 نفرآماده دانلود ميباشد.

 

 

 

برخي موارد موجود در فايل طرح توجيهي پارچه گردباف:

_هزينه ثابت و متغيير

_دوره بازگشت سرمايه

_ساختمان ها تاسيسات و تجهيزات و وسايل نقليه  مورد نياز 

_هزينه هاي قبل از بهربرداري

_مواد اوليه

_هزينه هاي نگهداري و تعميرات

_ قيمت تمام شده محصولات   

طرح توجيهی صيفی جات گلخانه ای

21 Apr 2018

در اين مطلب طرح توجيهی صيفي جات گلخانه ای با ظرفيت توليد 200 تن خيار در سال،قابل اجرا در سراسر كشور،دوره بازگشت سرمايه 27 ماه،آماده دانلود مي باشد.

 

اجراي اين طرح علاوه بر خود اتكايی كشور بستر ساز اشتغال  نيرو هاي متخصص و فاقد تخصص ميگردد.دوره رشد آن شش ماه طول ميكشد و و در اين دوره هر سه روز يك بار قابل چيدن است.

 

 برخي مطالب موجود در فايل طرح توجيهی صيفي جات گلخانه ای:

_هزينه هاي ثابت و متغيير

_مساحت زمين مورد نياز

_ساختمان ها و تاسيسات مورد نياز

_تجهيزات،ماشين آلات و وسايل نقليه مورد نياز 

 _هزينه هاي قبل از بهره برداري

_مواد اوليه(سموم،كود،..)

 

دانلود طرح توجيهی صيفي جات

طرح توجیهی کنسرو گوشتی

21 Apr 2018

کنسرو روشی برای نگهداری غذا به مدت طولانی میباشد که با پیشرفت صناییع غذایی غذاهای کنسروی پا به عرصه وجود گذاشتند که امروزه مصرف کنسرو به دلیل در دسترس بودن و استفاد ه آسان بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

 

در این مطلب طرح توجیهی کنسرو گوشتی تهیه شده از گوشت ران و سردست گوساله قابل نگهداری تا 3 سال آماده دانلود میباشد.

 

 

در فایل به مطالبی از جمله:فرآیند تولید(شستشو،برشفاستریلیزاسیون و...)،نکات فنی و شرایط عملیاتی،ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز،... اشاره شده است.

تعداد نیروی مورد نیاز برای راه اندازی 39 نفز میباشد.

 

دانلود طرح توجیهی کنسرو گوشتیتوجه : جهت درخواست فایل بروز شده ی این طرح توجیهی که مورد تایید بانکها و سایر ارگانها ، اینجا کلیک نمایید 

توجه داشته باشید اکثر طرح های توجیهی که در سایر سایتها بصورت آنلاین و خرید پستی به فروش می رسد ، قدیمی و مربوط به سالهای گذشته و غیر قابل استفاده می باشند و با توجه به نرخ تورم و سایر تغییرات ، مورد قبول بانکها و سایر ارگانها قرار نخواهند گرفت. برای تهیه طرح توجیهی بروز شده می توانید از لینک بالا استفاده نمایید